Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 2 Plus 315/60 R22.5 152/148L

Fulda

Fulda EcoControl 2 Plus315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000590329
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  619,4 €

Цена по парче

619,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот