Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 2 Plus 295/60 R22.5 150/147K

Fulda

Fulda EcoControl 2 Plus295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000594648
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  599,2 €

Цена по парче

599,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,13 €

Назад кон врвот