Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 185/65 R15 88T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526040176
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  66,06 €

Цена по парче

66,06 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот