Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 185/65 R15 88T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360601
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  130,5 €

Цена по парче

130,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот