Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 185/60 R14 82T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360588
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  61,78 €

Цена по парче

61,78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,78 €

Назад кон врвот