Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/80 R14 88T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000542854
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  66,69 €

Цена по парче

66,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,64 €

Назад кон врвот