Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/70 R13 82T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000805744
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  60,89 €

Цена по парче

60,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот