Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/65 R14 82T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526032065
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  57,49 €

Цена по парче

57,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот