Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/65 R13 80T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360533
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  72,54 €

Цена по парче

72,54 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот