Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 165/70 R13 79T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000701800
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  57,49 €

Цена по парче

57,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот