Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 165/65 R15 81T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000361202
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  70 €

Цена по парче

70 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот