Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 145/65 R15 72T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl145/65 R15 72T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
145
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360403
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  62,59 €

Цена по парче

62,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот