Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 235/65 R16 115/113R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000671004
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  176,59 €

Цена по парче

176,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,13 €

Назад кон врвот