Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 225/75 R16 121/120R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000598653
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  200,99 €

Цена по парче

200,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот