Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 225/70 R15 112/110R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000670991
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  119,05 €

Цена по парче

119,05 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот