Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 215/70 R15 109/107S

Fulda

Fulda Conveo Trac 3215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000670960
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  127,4 €

Цена по парче

127,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,73 €

Назад кон врвот