Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 205/65 R16 107/105T

Fulda

Fulda Conveo Trac 3205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000670915
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  109,39 €

Цена по парче

109,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот