Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 195/75 R16 107/105R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000670892
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  119,29 €

Цена по парче

119,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот