Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 195/70 R15 104/102R

Fulda

Fulda Conveo Trac 3195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000670885
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  90,89 €

Цена по парче

90,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот