Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 3 195/65 R16 104/102T

Fulda

Fulda Conveo Trac 3195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000668967
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  119,8 €

Цена по парче

119,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот