Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Trac 2 195/65 R16 104/102R

Fulda

Fulda Conveo Trac 2195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000571618
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  163,64 €

Цена по парче

163,64 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот