Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 215/75 R16 113/111R

Fulda

Fulda Conveo Tour 2215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000666079
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  141,6 €

Цена по парче

141,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,73 €

Назад кон врвот