Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 215/70 R15 109/107S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
4038526041821
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  102,79 €

Цена по парче

102,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот