Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16 106/104T

Fulda

Fulda Conveo Tour 2215/65 R16 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526069382
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  132,49 €

Цена по парче

132,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот