Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 205/75 R16 110/108R

Fulda

Fulda Conveo Tour 2205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000666024
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  113,99 €

Цена по парче

113,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот