Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 205/65 R16 107/105T

Fulda

Fulda Conveo Tour 2205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000666000
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  107,59 €

Цена по парче

107,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот