Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 195 R14 106/104S

Fulda Conveo Tour 2
Fulda Conveo Tour 2
Fulda

Fulda Conveo Tour 2195 R14 106/104S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000665843
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  89,89 €

Цена по парче

89,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот