Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 195/75 R16 107/105S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2195/75 R16 107/105S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000665980
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  99,49 €

Цена по парче

99,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот