Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 195/70 R15 104/102S

Fulda

Fulda Conveo Tour 2195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
4038526064264
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  88,59 €

Цена по парче

88,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот