Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 195/65 R16 104/102T

Fulda

Fulda Conveo Tour 2195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000665867
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  109,44 €

Цена по парче

109,44 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот