Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 195/60 R16 99/97H

Fulda

Fulda Conveo Tour 2195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000665850
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  111,51 €

Цена по парче

111,51 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот