Споредете до 4 продукти:

Fulda Conveo Tour 2 185/75 R16 104/102R

Fulda

Fulda Conveo Tour 2185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000665836
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  92,39 €

Цена по парче

92,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот