Споредете до 4 продукти:

Fulda 4x4 Road 285/60 R18 116V

Fulda 4x4 Road
Fulda 4x4 Road
Fulda

Fulda 4x4 Road285/60 R18 116V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
285
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000679932
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот