Споредете до 4 продукти:

Fulda 4x4 Road 285/50 R20 112H

Fulda 4x4 Road
Fulda 4x4 Road
Fulda

Fulda 4x4 Road285/50 R20 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000679949
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
74 dB

Највисока цена:  61,28 €

Цена по парче

245,14 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,55 €

Назад кон врвот