Споредете до 4 продукти:

Fulda 4x4 Road 265/65 R17 112H

Fulda 4x4 Road
Fulda 4x4 Road
Fulda

Fulda 4x4 Road265/65 R17 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000679574
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  34 €

Цена по парче

135,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,55 €

Назад кон врвот