Споредете до 4 продукти:

Fulda 4x4 Road 255/55 R18 109V

Fulda 4x4 Road
Fulda 4x4 Road
Fulda

Fulda 4x4 Road255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000350305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  47,66 €

Цена по парче

190,63 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,72 €

Назад кон врвот