Споредете до 4 продукти:

Farroad FRD66 225/65 R17 106H

Farroad

Farroad FRD66225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Farroad
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6931519305277
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  137,9 €

Цена по парче

137,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот