Споредете до 4 продукти:

Farroad FRD16 215/70 R14 98T

Farroad

Farroad FRD16215/70 R14 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Farroad
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
6931519315313
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  81,4 €

Цена по парче

81,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,48 €

Назад кон врвот