Споредете до 4 продукти:

Farroad FRC86 285/50 R20 116V

Farroad

Farroad FRC86285/50 R20 116V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Farroad
Ширина:
285
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
V
EAN:
6931519303297
ЕУ Етикета:
C
C
75 dB

Највисока цена:  179,5 €

Цена по парче

179,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,19 €

Назад кон врвот