Споредете до 4 продукти:

Everton Contral Van 235/65 R16 115/113R

Everton Contral Van 235/65 R16 115/113R

Everton

Everton Contral Van235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
6976290330537
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  122,2 €

Цена по парче

122,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот