Споредете до 4 продукти:

Everton Contral Van 205/65 R16 107/105T

Everton Contral Van 205/65 R16 107/105T

Everton

Everton Contral Van205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6976290330520
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот