Споредете до 4 продукти:

Everton Contral Van 195/70 R15 104/101R

Everton Contral Van 195/70 R15 104/101R

Everton

Everton Contral Van195/70 R15 104/101R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
R
EAN:
6976290330513
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот