Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 245/45 R18 100W

Everton Contral A/S 245/45 R18 100W

Everton

Everton Contral A/S245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
6976290330643
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  101,6 €

Цена по парче

101,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот