Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 225/50 R17 98V

Everton Contral A/S 225/50 R17 98V

Everton

Everton Contral A/S225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6976290330438
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  84 €

Цена по парче

84 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот