Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 225/45 R17 94W

Everton Contral A/S 225/45 R17 94W

Everton

Everton Contral A/S225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6976290330421
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  81,2 €

Цена по парче

81,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот