Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 215/60 R17 96H

Everton Contral A/S 215/60 R17 96H

Everton

Everton Contral A/S215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6976290330445
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  84 €

Цена по парче

84 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот