Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 205/55 R16 94V

Everton Contral A/S 205/55 R16 94V

Everton

Everton Contral A/S205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6976290330209
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  70,5 €

Цена по парче

70,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот