Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 195/55 R16 91H

Everton Contral A/S 195/55 R16 91H

Everton

Everton Contral A/S195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6976290330216
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот