Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 185/60 R15 88H

Everton Contral A/S 185/60 R15 88H

Everton

Everton Contral A/S185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6976290330391
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  64,7 €

Цена по парче

64,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот