Споредете до 4 продукти:

Everton Contral A/S 175/65 R15 84T

Everton Contral A/S 175/65 R15 84T

Everton

Everton Contral A/S175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Everton
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6976290330414
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот